Наші партнериВантажний автосервіс TruckON співпрацює з найкращими, провідними в своїй галузі постачальниками інструментів, витратних матеріалів, моторних олив та мастильних матеріалів.

Castrol є провідним у світі виробником, дистриб’ютором та продавцем високоякісних мастильних олив, консистентних мастил і пов’язаних з ними послуг для клієнтів, які представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтодобувну і виробничу галузі в усьому світі.

Castrol пропонує мастильні матеріали практично для будь-якого побутового, комерційного й промислового обладнання. Асортимент мастильних матеріалів для автомобілів і мотоциклів (у тому числі для двох- і чотирьохтактних мотоциклетних двигунів, а також бензинових і дизельних автомобільних двигунів) включає в себе широкий спектр рідин для ручних і автоматичних трансмісій, мастил і восків для ланцюгів, охолоджуючих рідин, рідин для підвіски, гальмівних рідин, консистентних мастил, очищувачів і продуктів для технічного обслуговування. Вся продукція проходить міжнародну хімічну реєстрацію і відповідає вимогам законодавства в усіх регіонах, де застосовується.

Численні продукти, розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.

Вантажний автосервіс TruckON пропонує продаж широкої і якісної лінійки вантажних моторних олив та мастильних матеріалів Castrol.

Würth Group — світовий лідер на ринку виробництва високоякісних витратних матеріалів та інструменту професійного рівня. Основні лінійки продуктів Würth Group:

  • Технічна хімія
  • Кріпильні вироби
  • Матеріали для електриків
  • Абразивні матеріали
  • Ріжучий інструмент
  • Інструмент для нарізки різьби
  • Ручний інструмент
  • Інструмент Würth master®

Використання майстрами вантажного автосервісу TruckON високоякісної продукції Würth робить максимально ефективними, якісними та швидкими роботи з діагностики, обслуговування та ремонту транспортних засобів всіх видів. Також продукція Würth є незамінним помічником при щоденній експлуатації Вашого автотранспорту.

«Автодистриб’юшн Карго Партс» — найбільший в Україні дистриб’ютор запасних частин для вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також будівельної, сільськогосподарської та спеціальної техніки.

«Автодистриб’юшн Карго Партс» — постачальник №1 запчастин українським власникам комерційної техніки.

Понад 10 років компанія забезпечує різноманітний вітчизняний автопарк комплектуючими від провідних світових постачальників і перевірених виробників.

Компанія пропонує сотні тисяч найменувань у 21 товарній групі від понад 120 брендів, в тому числі відомих постачальників на конвеєри світових автовиробників.

Постійна наявність великої номенклатури, оперативна обробка замовлень на рідкісні запчастини, широка мережа філіалів та швидка доставка, кваліфікований персонал та зручний сервіс, а також гарантія якості запчастин — основні переваги «Автодистриб’юшн Карго Партс».

З повагою, команда TruckON!

because we love your truck…

Закрыть