Продаж Ad Blue

Вантажний автосервіс TruckON пропонує продаж AdBlue®.

  • в тару замовника*
  • безпосередньо в бак автомобіля замовника
  • з доставкою до автопарку та/або австосервісу замовника

*Рідина AdBlue® відпускається виключно в чисту пластикову тару з-під AdBlue® або іншої рідини (попередньо очищену та оброблену демінералізованою водою). В іншому випадку ТОВ «ТРАКОН» не несе відповідальності за якість, чистоту та відповідність рідини.

AdBlue AdBlue® — синтетичний продукт вищої міри очищення, 32,5% розчин сечовини в демінералізованій воді, застосовується в якості додаткової робочої рідини в каталізаторах дизельних двигунів із застосуванням технології селективного каталітичного відновлення (SCR). Виробництво AdBlue® суворо регламентоване. Авторські права на AdBlue® належать Асоціації Автовиробників Німеччини (VDA). Для визначення якісних характеристик AdBlue® існують промислові стандарти DIN 70070 і ISO 22241. Для оцінки і контролю обороту AdBlue®, тобто виробництва, зберігання і доставки CEFIC (Європейська Рада Хімічної Промисловості) розробив «Інструкцію по Забезпеченню Гарантії Якості» (QAGD). У Європі AdBlue® роблять на заводах у Німеччині, Польщі, Австрії, Норвегії, Литві та ін.

Що треба знати про AdBlue®

Загальну хімічну назву AdBlue® — 32,5 % розчин карбаміду (розчин сечовини). Хімічна формула [CH4N2О]. Карбамід не класифікується як небезпечний продукт, його активно застосовують в сільському господарстві, текстильній, фармацевтичній, хімічній промисловості і в косметиці. Але, все ж, деякі заходи безпеки слід враховувати.

Запобіжні заходи при роботі з препаратом

Рекомендується використовувати засоби особистого захисту, гумові рукавички, спецодяг. Тривалий контакт препарату зі шкірою може викликати подразнення, при попаданні препарату на шкіру або в очі його треба змити великою кількістю води. У разі попадання препарату в шлунково-кишковий тракт треба діяти, як у випадках харчового отруєння, і обов’язково звернутися до лікаря. Препарат має легкий запах аміаку, тому не слід його вдихати. Так само слід уникати попадання препарату в дренаж, у разі витікання продукту в дренаж слід оповістити відповідні служби.

Умови зберігання

Щоб уникнути кристалізації або гідролізу в розчині рекомендується зберігання препарату в сухому прохолодному приміщенні і при дотриманні температурного режиму від -11°З до +30°С. Продукція може зберігатися в контейнерах або резервуарах відповідного об’єму. Ємності мають бути герметично закриті і захищені від прямого сонячного світла. Для зберігання використовуються ємності з пластику, що відповідає нормам ISO 22241-1/-2/-3. При повторному використанні ємності мають бути очищені і вимиті демінералізованою водою. Слід враховувати, що контакт з металом викликає його окислення, за винятком металів, стійких до корозії, тому для зберігання можна використовувати тільки пластикову тару і виключити використання металевих лійок та інших пристосувань при переливанні AdBlue з каністри у бак для AdBlue в автомобілі.

Додаткова інформація

При використанні продукту користуйтеся інструкцією автовиробника, у разі попадання продукту на металеві частини автомобіля змийте продукт великою кількістю води. Не намагайтеся використати в SСR системі воду або іншу рідину. Пам’ятайте, продукт належної якості можна отримати тільки в умовах промислового виробництва, остерігайтеся підробок. AdBlue® і SСR — це спеціально розроблена система, яка не може бути використана з іншими розчинами, інакше це неминуче приведе до поломки SСR. Використовуйте продукт, зроблений промисловим способом, вимагайте у продавця сертифікат на продукцію.

Галузь застосування:

  • Автомобілі, що оснащені системою каталітичної нейтралізації (SCR)
  • Автомобілі, які відповідають вимогам Euro IV, Euro V та Euro VI стосовно граничних рівнів викидів оксиду азоту

З повагою, команда TruckON!

because we love your truck…

Закрыть