Вантажний автосервіс європейського рівня

Вантажний автосервіс європейського рівня

Вантажний автосервіс європейського рівня

Малі та середні автопідприємства в Україні часто намагаються ремонтувати і обслуговувати свій автотранспорт самостійно, щоб заощадити на ремонті. При цьому на більшості таких підприємств не тільки відсутня матеріально-технічна база (приміщення, обладнання, інструмент) для навіть самих простих ремонтних робіт, але й відсутня можливість утримувати кваліфікований персонал, іноді немає навіть професійного механіка, який би координував роботи.

Такий підхід призводить до того, що автотранспорт обслуговується в кустарних умовах, за допомогою саморобних пристроїв та побутового інструменту, іноді навіть у польових умовах — без даху над головою — непрофесійними слюсарями й механіками, які не розуміються на тонкощах та нюансах ремонту вантажної техніки. Наслідками подібного ремонту є позапланові простої та постійне виникнення несправностей в дорозі, адже в кустарних умовах неможливо забезпечити якість, швидкість і, що найголовніше, прогнозованість результатів такого ремонту. Але ж йдеться про комерційний транспорт, для якого втрачений час — це втрачені гроші.

Функції механіка з організації ремонту, підбору запчастин й витратних матеріалів бере на себе власник автопідприємства. Намагаючись заощадити на ремонті та обслуговуванні свого автотранспорту, а також убезпечити себе від присутньої іноді несумлінності і жадібності спеціалізованих автосервісів, він, зрештою, втрачає гроші на простоях та неочікувано виникаючих несправностях в дорозі.

Окремо варто сказати про планове технічне обслуговування автотранспорту. Всім добре відомо, що потрібно проводити регулярне техобслуговування (заміна олив та інших технічних рідин, заміна фільтрів тощо), але мало хто підходить до цього питання системно: затверджує на автопідприємстві регламент технічного обслуговування на основі рекомендацій автовиробника та регламент дорейсового/післярейсовго огляду автомобіля; відслідковує своєчасність виконання таких робіт і виконання регламентів. Але ж своєчасність та регулярність технічного обслуговування є запорукою довготривалої та безперебійної роботи автотранспорту. Частіше ж за все технічне обслуговування зводиться до заміни та/або доливу олив та технічних рідин. При цьому періодичність заміни відслідковує водій за тією ознакою, що «олива почала уходити».

Безперечно, твердження «хочеш зробити добре — зроби сам» має право на існування, але коли йдеться про комерційний транспорт, необхідно ретельно зважити всі «за» та «проти» перед тим, як довірити обслуговування свого автопарку непрофесіоналам.

Вантажний автосервіс TruckON було створено власниками невеликого автопарку, які не з чуток знайомі зі всіма проблемами, що з ними зтикаються автоперевізники в нашій країні. Ми знаємо, як складно обслуговувати автопарк, не маючи матеріальної бази, і як складно довіритись автосервісам, які часто-густо намагаються автоперевізників «обдерти як липку». Ми створювали автосервіс для того, щоб докорінно змінити цю ситуацію. Ми прагнемо, щоб наш вантажний автосервіс став Вашою матеріальною базою, Вашим професійним механіком, Вашим кваліфікованим автослюсарем, Вашою домівкою, куди хочеться повернутись після довгої та важкої праці. Ми будуємо стосунки з нашими партнерами на взаємній довірі і повазі, тому можемо гарантувати Вам, що не витратимо Вашого часу та коштів більше, ніж це необхідно для якісного і професійного ремонту.

Ми також можемо взяти на себе турботу про комплексне обслуговування Вашого автопарку, що передбачає проведення:

  • технічного аудиту автопарку;
  • розробку індивідуального регламенту техобслуговування, виходячи зі складу та віку Вашого автопарку;
  • контроль виконання регламентів техобслуговування;
  • ведення історії та статистики ремонтів і технічного обслуговування;
  • дорейсові/післярейсові профілактичні огляди.

З повагою, команда TruckON!

because we love your truck…

Закрыть