Діагностика та ремонт гальмівних і пневмосистем вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів

 

  • Діагностика та ремонт гальмівних систем ABS / EBS / TEBS виробництва WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX;
  • Діагностика та ремонт пневмосистем тягачів, причепів, напівпричепів;
  • Заміна, параметризація, введення в експлуатацію блоків ABS / EBS / TEBS виробництва WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX;
  • Встановлення системи ABS / EBS на причепи та напівпричепи які експлуатуються без систем ABS / EBS;
  • Модернізація гальмівних систем ABS (VCS) на причепах та напівпричепах шляхом заміни на сучасні гальмівні системи з електронним керуванням TEBS (Trailer EBS) c параметризацією і введенням в експлуатацію.
  • Діагностика та ремонт пневмопідвіски тягачів, причепів і напівпричепів.

Діагностика гальмівної пневмосистеми а також системи пневмопідвіски має здійснюватися спеціальним діагностичним обладнанням, яке оцінює працездатність електронних компонентів, відповідність заданим параметрам, настройку та калібрування виконавчих механізмів. Довірити діагностику і ремонт таких життєво важливих систем транспортного засобу можна тільки офіційному сертифікованому сервісному центру. Тільки офіційний сервісний центр, оснащений дилерським діагностичним обладнанням, має доступ до офіційного програмного забезпечення та може здійснити якісну діагностику та ремонт.

СТО TruckON є гарантійним сервіс-партнером WABCO.

Статус сервіс-партнера WABCO підтверджує що наша станція технічного обслуговування оснащена всім необхідним технічним та діагностичним обладнанням, а наші фахівці пройшли навчання на базі навчальних центрів WABCO і мають необхідну кваліфікацію для здійснення якісної діагностики та ремонту гальмівних і пневмосистем виробництва WABCO.

Статус гарантійного сервіс-партнера WABCO означає, що Ви можете звертатися до нас щодо гарантійного ремонту або гарантійної заміни всієї лінійки продукції WABCO незалежно від місця покупки та/або установки.

Наші фахівці також пройшли навчання на базі навчального центру KNORRBREMSE що дає можливість здійснювати діагностику та ремонт гальмівних і пневмосистем виробництва KNORRBREMSE а також параметризацію і введення в експлуатацію блоків ABS, EBS виробництва KNORRBREMSE.

Звернувшись на СТО яке не має дилерського діагностичного обладнання, кваліфікованого персоналу і достатнього рівня доступу до здійснення пераметризації і введення в експлуатацію блоків керування, ви можете зіткнутися з різними проблемами такими як:

  • Неправильна постановка діагнозу.
  • Усунення симптомів без усунення проблеми.
  • Заміна коштовних деталей і компонентів при можливості їх ремонту або часткової заміни.
  • Неможливість введення в експлуатацію блоків EBS при їх заміні та як наслідок непрацююча гальмівна система при істотних витратах на її ремонт.

З повагою, команда TruckON!

because we love your truck…

Закрыть