Наші партнериСвітахо отримало заслужену репутацію піонера галузі з початку нашого заснування в 2005 році. Ми найбільший в Україні дистриб’ютер сертифікованих в ЄС аналогових і цифрових тахографів, тахокарт, зчитувачів і паперу для цифрових тахографів, що робить нас основним постачальником тахографічної продукції, навчання, програмного забезпечення й аналізу даних в Україні. Досвід і постійний розвиток зробили послуги Світахо такими, якими вони є:

Тахографи професійно

Гнучкість, надійність, індивідуальний підхід, конкурентоспроможні ціни і великі складські запаси – основи основ нашої компанії.

«Автодистриб’юшн Карго Партс» — найбільший в Україні дистриб’ютор запасних частин для

вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також будівельної, сільськогосподарської та спеціальної техніки.

«Автодистриб’юшн Карго Партс» — постачальник №1 запчастин українським власникам комерційної техніки.

Понад 10 років компанія забезпечує різноманітний вітчизняний автопарк комплектуючими від провідних світових постачальників і перевірених виробників.

Компанія пропонує сотні тисяч найменувань у 21 товарній групі від понад 120 брендів, в тому числі відомих постачальників на конвеєри світових автовиробників.

Постійна наявність великої номенклатури, оперативна обробка замовлень на рідкісні запчастини, широка мережа філіалів та швидка доставка, кваліфікований персонал та зручний сервіс, а також гарантія якості запчастин — основні переваги «Автодистриб’юшн Карго Партс».

З повагою, команда TruckON!

because we love your truck…

Закрыть