Вантажний автосервіс TruckON приєднався до мережі СТО «Карго-Сервіс»

Шановні колеги, раді повідомити вам про те, що у вересні 2018 року вантажний автосервіс TruckON приєднався до мережі СТО «Карго-Сервіс». Мережа Станцій Технічного Обслуговування вантажних автомобілів «Карго Сервіс» — частина європейської програми розвитку сервісів під єдиною торговою маркою AD. Об’єднуючи понад 4500 незалежних автосервісів по всій Європі, вона запроваджує в Україну передовий досвід роботи з комерційним транспортом. Мережа СТО «Карго Сервіс» покликана підняти на світовий рівень ефективності і якості робіт рівень станцій-учасників, що спеціалізуються на ремонті і обслуговуванні техніки європейського виробництва: вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів, додаткового обладнання.

Завдяки співпраці з мережею Станцій Технічного Обслуговування вантажних автомобілів «Карго Сервіс» та з провідним постачальником запчастин українським власникам комерційної техніки «Автодистриб’юшн Карго Партс» Ви отримуєте такі переваги:

  • Всі види послуг з обслуговування будь-яких марок вантажних автомобілів та напівпричепів за єдиними мережевими стандартами.
  • Гарантії на проведені роботи та встановлені запчастини.
  • Високу швидкість виконання робіт з підбору і заміні запчастин завдяки професіоналізму менеджерів і оперативній доставці «Автодістрібьюшн Карго Партс».
  • Участь у маркетингових і рекламних кампаніях мережі.
  • Якісне виконання всіх видів робіт завдяки сучасному парку обладнання та інструментів.
  • Ведення історії Ваших звернень з описом проведених робіт в єдиній базі даних мережі з можливістю обслуговування в будь-якому автосервісі мережі на території України.
  • Кваліфіковану консультацію професійно підготовленого і навченого персоналу мережі автосервісів Карго Сервіс.
Закрыть